UPOZORNĚNÍ! Ordinace psychiatrie MUDr. Ftáčnik je s platností od 1.3.2023 přesunuta na pracoviště Polikliniky IPP na adrese Legerova 389/56, 120 00, Praha 2.

Více

UPOZORNĚNÍ! Od 1.4.2023 bude dermatologická ambulance přestěhována do Centra dermatologie ve Štěpánské ulici, s výjimkou plasmy. Po příchodu se nejprve hlaste prosím na recepci.

Více

UPOZORNĚNÍ! Od 1.3.2023 ZMĚNA provozní doby recepce na pracovišti Legerova a Call centra! Po - Čt 7:00 - 16:30, Pá 7:00 - 16:00

Máme nový web!!

Máme nový web!!

Vážení pacienti, 

vítáme vás na našich nových webových stránkách. Poliklinika IPP se neustále rozrůstá a tomu je potřeba přizpůsobit i naši on-line prezentaci tak, abyste vždy našli přesně to, co hledáte. Pozornost jsme zaměřili také na vizuální stránku webu, který nyní vyhovuje nárokům na moderní vzhled a zároveň je uživatelsky přístupný.

Na našich nových webových stránkách naleznete všechny potřebné informace o našich službách, jednotlivých odbornostech i všech pracovištích. Připravujeme pro vás navíc sekci s radami a tipy našich lékařů a specialistů, jak nejlépe pečovat o zdraví a jak si poradit s problémy, které vás nejčastěji trápí.

Věříme, že pro vás bude nový web cenným zdrojem informací. Webové stránky jsou plně responzivní, můžete je tedy pohodlně zobrazit nejen na monitoru počítače, ale také na tabletu či chytrém telefonu.  

Chcete se dozvědět všechny zajímavé informace jako první? Sledujte nás na našich sociálních sítích:

Další články

Platnost vystaveného receptu

Platnost vystaveného receptu

Upozorňujeme, že platnost vystaveného receptu je 14 dnů. Za opakované vystavení neuplatněného receptu je účtován administrativní poplatek.

Detail