UPOZORNĚNÍ! Ordinace psychiatrie MUDr. Ftáčnik je s platností od 1.3.2023 přesunuta na pracoviště Polikliniky IPP na adrese Legerova 389/56, 120 00, Praha 2.

Více

UPOZORNĚNÍ! Od 1.4.2023 bude dermatologická ambulance přestěhována do Centra dermatologie ve Štěpánské ulici, s výjimkou plasmy. Po příchodu se nejprve hlaste prosím na recepci.

Více

UPOZORNĚNÍ! Od 1.3.2023 ZMĚNA provozní doby recepce na pracovišti Legerova a Call centra! Po - Čt 7:00 - 16:30, Pá 7:00 - 16:00

Kariéra

Neustále se rozrůstáme a hledáme posily do našich řad. Zakládáme si na profesionálním a přátelském přístupu na všech pracovištích. Budeme rádi, když se rozhodnete přidat se k nám.

Pokud jste nenašli vhodnou pozici, ale máte zájem u nás pracovat, pošlete nám strukturovaný životopis a motivační dopis na e-mail: personalni@poliklinikaipp.cz

LÉKAŘ/LÉKAŘKA - ENDOKRINOLOGIE

Legerova 389/56

Na Polikliniku IPP hledáme atestovaného endokrinologa/endokrinoložku - pracovní úvazek dohodou dle časových možností uchazeče.

FYZIOTERAPUT/KA - MYSLÍKOVA

Myslíkova 259/10

Pro naše pracoviště Centrum pohybové rehabilitace v Myslíkově ulici hledáme fyzioterapeuta/fyzioterapeutku.

ORTOPED - MYSLÍKOVA

Myslíkova 259/10

Pro naše pracoviště Centrum pohybové rehabilitace v Myslíkově ulici hledáme atestovaného lékaře/lékařku v odbornosti ortopedie.

LÉKAŘ/KA - INTERNISTA/KA BRNO

Pro naše pracoviště Ústav sportovní medicíny v Brně hledáme atestovaného lékaře/lékařku v odbornosti interní medicíny se zájmem o sport a tělovýchovu.

ALERGOLOG

Pro naše pracoviště ve Štěpánské hledáme atestovaného alergologa do plně vybavené ordinace.

PSYCHIATR

Legerova 389/56

Pro naše pracoviště na Legerově hledáme atestovaného psychiatra do plně vybavené ordinace.

DERMATOLOG

Štěpánská 615/24

Pro naše pracoviště Centrum Dermatologie v Štěpánské hledáme atestovaného lékaře/lékařku v oblasti dermatolovenerologie do plně vybavené ordinace.

KARDIOLOG - LEGEROVA

Legerova 389/56

Pro naše pracoviště v centru Prahy hledáme atestovaného kardiologa do plně vybavené ordinace.

PRAKTICKÝ LÉKAŘ/KA

Výborná spolupráce se širokým spektrem ambulantních specialistů přímo na poliklinice.