UPOZORNĚNÍ! Ordinace psychiatrie MUDr. Ftáčnik je s platností od 1.3.2023 přesunuta na pracoviště Polikliniky IPP na adrese Legerova 389/56, 120 00, Praha 2.

Více

UPOZORNĚNÍ! Od 1.4.2023 bude dermatologická ambulance přestěhována do Centra dermatologie ve Štěpánské ulici, s výjimkou plasmy. Po příchodu se nejprve hlaste prosím na recepci.

Více

UPOZORNĚNÍ! Od 1.3.2023 ZMĚNA provozní doby recepce na pracovišti Legerova a Call centra! Po - Čt 7:00 - 16:30, Pá 7:00 - 16:00

O Poliklinice IPP

Poliklinika IPP je soukromé zdravotnické zařízení s dlouholetou tradicí. Pacientům nabízí komplexní zdravotní péči v moderně vybavených ambulancích v Praze a v Brně. Poliklinika IPP poskytuje profesionální odbornou péči založenou na lidském přístupu a vstřícnosti.

Zdravotní péče v našem zdravotnickém zařízení je hrazena z prostředků veřejného zdravotního pojištění. Máme uzavřeny smluvní vztahy se všemi zdravotními pojišťovnami v České republice. Pro klienty, kteří ocení časovou úsporu a zvýšený komfort, nabízíme možnost prémiových a příplatkových programů.

Naším posláním je zajistit pro pacienty péči na vysoce odborné úrovni v souladu s moderními vyšetřovacími metodami, ale také příjemné prostředí a vstřícný personál.

V rámci našich pracovišť nabízíme v případě potřeby mezioborovou spolupráci.

Pracoviště Polikliniky IPP:

Poliklinika Legerova Praha 2
Centrum dermatologie Praha 1
Centrum pohybové rehabilitace Praha 2
Chirurgie a ortopedie Praha 5
Ordinace Kolbenova Praha 9
Skutečný lékař Praha 1
Pracovnělékařské služby Praha 2
Ústav sportovní medicíny Brno

Naše hodnoty:


  • Respekt - vůči pacientům i zaměstnancům, jejich osobnosti i potřebám
  • Komunikace - vždy profesionální a empatická
  • Odpovědnost - všechny podněty a stížnosti řešíme ihned a osobně
  • Transparentnost - jsme vždy otevření vůči našim pacientům, klientům i zaměstnancům
  • Zdravotní péče jako služba - potřeby našich pacientů a klientů jsou pro nás vždy na prvním místě

Historie Polikliniky IPP

2022

  • V první polovině roku 2022 se Poliklinika IPP s.r.o. spojila s unikátním léčebným centrem Pro Sanum a.s. (dnešní Centrum dermatologie), které se mimo jiné specializuje na léčbu lupénky a ekzému a jako jediné zařízení v České republice je vybaveno synchronními balneofototerapeutickými zařízeními TOMESA.
  • Poliklinika IPP s.r.o. se rozrostla o poskytovatele zdravotních služeb v oblasti prémiové péče Skutečný lékař (The Clinic Medical s.r.o.).

2021

  • Spojení se společností poskytující pracovně lékařskou péči MEDIKAAL-TT s.r.o.
  • Převzetí Ústavu sportovní medicíny s.r.o. se sídlem v Brně, který se zabývá tělovýchovným lékařstvím a fyzioterapií.

Lékaři a specialisté

Kvalitní zdravotnické služby hrazené pojišťovnou

Na Poliklinice IPP poskytujeme komplexní zdravotní služby hrazené zdravotními pojišťovnami v příjemném prostředí moderně vybavených ordinací.