Přijímáme nové pacienty do všech ordinací praktických lékařů

Více

Z důvodu přerušení provozu diabetologické ambulance prosíme pacienty, aby si v případě potřeby zažádali o medikaci nebo výpis ze zdravotní dokumentace do 29. 9.

Více

Z důvodu přerušení provozu psychiatrické ambulance od 1. 11. prosíme pacienty, aby si včas zažádali o medikaci nebo výpis ze zdravotní dokumentace na telefonu 241 241 241

Více

Prosíme pacienty přicházející na polikliniku v Legerově ulici, aby se hlásili na recepci v přízemí

Poliklinika Legerova

Na poliklinice v Legerově ulici poskytujeme multioborovou komplexní péči. V těsné blízkosti náměstí I. P. Pavlova najdete ambulance praktického lékaře, gynekologie, dermatologie, neurologie, kardiologie a mnoha dalších specializací.

Lékaři a specialisté

Tady nás najdete

Odbornosti na pracovišti

Diabetologie

Poskytujeme komplexní léčbu všech typů diabetu – diabetes 1. a 2. typu, specifické typy diabetu, gestační diabetes, metabolický syndrom, prediabetické stavy.

EEG

Metoda EEG se používá především při diagnostice epilepsie, kolapsových stavů s poruchami vědomí, poruch spánku a paměti. Vyšetření probíhá ambulantně a nevyžaduje žádné zvláštní přípravy.

EMG

Pomocí elektromyografie jsme schopni určit poškození svalové tkáně nebo nervu a zhodnotit tak funkční stav pohybového aparátu.

Endokrinologie

Poskytujeme komplexní diagnostickou a léčebnou péči o pacienty s onemocněním žláz s vnitřní sekrecí (štítné žlázy, příštítných tělísek, hypofýzy a nadledvin).

Gynekologie

V naší moderně vybavené gynekologické ordinaci poskytujeme komplexní ambulantní péči v oblasti prevence i léčby, samozřejmostí je pro nás individuální a citlivý přístup s dostatkem času na vyšetření.

Infuzní stacionář

Aplikujeme vasodilatační, analgetické či vitaminové infuze podle předpisu či doporučení ošetřujícího lékaře.

Interna

Provádíme komplexní vyšetření se stanovením podrobného vyšetřovacího plánu s možností návaznosti na špičková klinická pracoviště.

Kardiologie

Poskytujeme komplexní péči v oboru kardiologie. Spolupracujeme se špičkovými kardiocentry. Nabízíme preventivní konzultace s individuálním stanovením kardiovaskulárního rizika.

Neurologie

Používáme moderní vyšetřovací metody, jako je elektroencefalografie (EEG) a elektromyografie (EMG). Poskytujeme komplexní diagnostiku i terapii v oblasti onemocnění nervové soustavy.

Oční

Pouze včasnou diagnostikou a účinnou léčbou můžeme zamezit nenávratnému poškození nebo ztrátě zraku. Objednejte se na vyšetření včas.

ORL

Naše ambulance je vybavena moderními přístroji pro komplexní ORL vyšetření. Věnujeme se diagnostice a léčbě širokého spektra ušních, nosních a krčních onemocnění.

Pracovnělékařské služby

Pro naše klienty vykonáváme veškeré pracovnělékařské prohlídky. Mimo to provádíme také dohledy na pracovišti, školení první pomoci, dny zdraví atd.

Praktický lékař

Preventivní prohlídky u praktického lékaře zahrnují komplexní vyšetření za účelem posouzení celkového zdravotního stavu a zhodnocení možných rizik. Díky prevenci dokáže lékař odhalit případný problém včas.

Psychiatrie

Duševní poruchy se projevují duševní nepohodou, úzkostí, panickými atakami, změnou nebo kolísáním nálady a chování, poruchami spánku, narušenými vztahy, případně také tělesnými projevy.

Fotografie a okolí

Kontaktujte nás

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů a se zásadami ochrany osobních údajů