UPOZORNĚNÍ! Ordinace psychiatrie MUDr. Ftáčnik je s platností od 1.3.2023 přesunuta na pracoviště Polikliniky IPP na adrese Legerova 389/56, 120 00, Praha 2.

Více

UPOZORNĚNÍ! Od 1.4.2023 bude dermatologická ambulance přestěhována do Centra dermatologie ve Štěpánské ulici, s výjimkou plasmy. Po příchodu se nejprve hlaste prosím na recepci.

Více

UPOZORNĚNÍ! Od 1.3.2023 ZMĚNA provozní doby recepce na pracovišti Legerova a Call centra! Po - Čt 7:00 - 16:30, Pá 7:00 - 16:00

Nové Centrum dermatologie

Nové Centrum dermatologie

Na začátku dubna 2022 se Poliklinika IPP nově rozšířila o Centrum dermatologie. Podařilo se nám dokončit akvizici léčebného sanatoria PRO SANUM a.s. poskytující služby nepřetržitě od roku 1995. Rozšiřujeme tak portfolio našich služeb v oblasti dermatologie.

Centrum dermatologie ve Štěpánské ulici v Praze je unikátní, specializované, ambulantní, zdravotnické zařízení zaměřené na komplexní léčbu kožních chorob a jejich komplikací, především pak všech forem lupénky, ekzémů, akné a vitiliga.

Jsme jediným zdravotnickým zařízením v České republice, které je vybaveno synchronními balneofototerapeutickými zařízeními TOMESA, využívajícími příznivých účinků minerálních koupelí v kombinaci s nejmodernější světloléčbou, které tak napodobuje léčebné a klimatické podmínky Mrtvého moře.

Kromě balneofototerapie poskytujeme komplexní služby v oblasti dermatologie:

  • lokální fototerapie
  • celotělové fototerapie
  • vyšetření dermatoskopem
  • epikutánní testy
  • kosmetické testy
  • minutovou léčbu a další

Více informací o Centru dermatologie a kompletní přehled našich služeb najdete zde

 

Další články

Máme nový web!!

Máme nový web!!

Rádi bychom Vám představili náš nový oficiální web, díky kterému nyní naleznete vše mnohem přehledněji, než tomu bylo doposud.

Detail
Platnost vystaveného receptu

Platnost vystaveného receptu

Upozorňujeme, že platnost vystaveného receptu je 14 dnů. Za opakované vystavení neuplatněného receptu je účtován administrativní poplatek.

Detail