Přijímáme nové pacienty na diabetologii a endokrinologii.

Od 8.7.do 19.7.bude probíhat závodní dovolená na pobočce Legerova.

Paní doktorka Viechová nebude přítomna od 13.6. do 19.7.

Vítejte v naší diabetologické ambulanci!

Jsme tu pro Vás, abychom Vám poskytli komplexní péči v oblasti diagnostiky a léčby diabetu.

Zakládáme si na individuálním přístupu, edukaci a prevenci komplikací, abychom Vám pomohli dosáhnout co nejlepší kvality života. Specializujeme se také na péči o pacientky s gestačním diabetem. Naše ambulance pracuje na objednávky na přesný čas, abychom Vám mohli zajistit pohodlnou a efektivní péči bez dlouhého čekání, navíc máme velmi krátkou čekací lhůtu.

Prosím, vezměte na vědomí, že nepřijímáme pacienty s inzulinovou pumpou.

Sledujte nás na našich sociálních sítích a nic Vám neuteče :-)