Během července a srpna máme letní provoz na pracovištích

Více

STANIČNÍ SESTRA

Legerova 389/56

Rozšiřujeme náš tým a hledáme novou kolegyni nebo nového kolegu na pozici staniční sestra /staniční bratr. Nabízíme přátelské prostředí a profesionální přístup. Naše poliklinika se nachází v centru Prahy a je výborně dostupná.

Náplň práce

  • spolupráce s hlavní sestrou na řízení provozu a náboru sester
  • plánování směn
  • objednávání spotřebního materiálu
  • půl úvazku práce staniční sestry + půl úvazku práce všeobecné sestry v ambulanci

Požadavky

  • praxe na obdobné pozici
  • empatické, vstřícné a příjemné vystupování, pozitivní osobnost
  • velmi dobré organizační schopnosti
  • samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost a flexibilita
  • schopnost jednat s lidmi
  • trestní bezúhonnost
  • odborná způsobilost podle zákona č. 96/2004 Sb.

Nabízíme

  • práci v akreditovaném zdravotnickém zařízení
  • zázemí silné, stabilní a prosperující společnosti
  • motivující platové ohodnocení
  • podmínky pro osobní a profesní rozvoj
  • řadu benefitů - 5 týdnů dovolené, Multisport karta a stravenkový paušál
  • rozmanitou náplň práce
  • hrazenou příplatkovou zdravotní péči

K přihlášce je třeba připojit

  • strukturovaný životopis
  • motivační dopis

Svůj zájem můžete projevit zasláním strukturovaného životopisu na e-mailovou adresu personalni@poliklinikaipp.cz

Pokud máte jakýkoliv dotaz, můžete nás kontaktovat i pomocí kontaktního formuláře níže.

Mgr. Adéla Vobořilová, HR ředitelka
tel.: +420 605 495 898

Kontaktujte nás

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů a se zásadami ochrany osobních údajů

Nastavení Souhlasím