UPOZORNĚNÍ! Ordinace psychiatrie MUDr. Ftáčnik je s platností od 1.3.2023 přesunuta na pracoviště Polikliniky IPP na adrese Legerova 389/56, 120 00, Praha 2.

Více

UPOZORNĚNÍ! Od 1.4.2023 bude dermatologická ambulance přestěhována do Centra dermatologie ve Štěpánské ulici, s výjimkou plasmy. Po příchodu se nejprve hlaste prosím na recepci.

Více

UPOZORNĚNÍ! Od 1.3.2023 ZMĚNA provozní doby recepce na pracovišti Legerova a Call centra! Po - Čt 7:00 - 16:30, Pá 7:00 - 16:00

Omlazení pleti vlastní krevní plasmou

Omlazení pleti vlastní krevní plasmou

Jedná se o nechemickou přírodní metodu, která vede k podpoře a aktivaci podkoží, jež se za normálních okolností ztenčuje a s přibývajícími léty se na pleti projevuje ztrátou elasticity a vznikem vrásek.

Revoluční metoda omlazení pleti vlastní plazmou bohatou na destičky dokáže navrátit pleti mladší vzhled, zbavit ji únavy a dalších negativních projevů spojených s jejím stárnutím.

Benefity metody omlazení krevní plazmou bohatou na trombocyty

  • používáme uzavřený systém pro zpracování krevní plazmy s deklarovaným počtem omlazujících buněk
  • šetrná metoda využívající potenciál vlastního těla
  • s procedurou máme dlouholetou klinickou zkušenost
  • lze kombinovat s dalšími regenerativními metodami


Jak probíhá omlazení pleti vlastní krevní plazmou

Při omlazení vlastní plazmou bohatou na trombocyty dochází v podkoží ke stimulaci kožních buněk. Aplikace se provádí pomocí mezoterapie (injekční aplikace aktivních látek mikrojehličkami do střední vrstvy kůže). K bezbolestnému ošetření se používá lokální anestetikum v masti. Mast se aplikuje na kůži formou lokálního zábalu před podáním plazmy bohaté na krevní destičky a růstové faktory. Žilní krev se odebírá z loketní jamky (stejně jako v případě běžného odběru). Zpracování krve na speciálním přístroji trvá přibližně 10 minut. Celá procedura včetně aplikace zabere okolo 60 minut.

Před aplikací je potřeba projít bezplatnou konzultací se zkušeným lékařem či zkušenou lékařkou s dermatologickou specializací, kteří celý postup podrobně vysvětlí a provedou vyšetření pleti, případně doporučí další postup.

Po aplikaci dochází k nastartování regeneračních procesů. Zároveň se zpomaluje další stárnutí pokožky a nastartuje se produkce kolagenu. K omlazujícímu procesu dochází díky stimulaci kožních buněk, které se obnoví díky vlastním růstovým faktorům, jež působí jako vitaminová bomba. Pleť je již pár dnů po zákroku více vypnutá, hladká a plná života.


Pro koho je vhodné omlazení pleti vlastní krevní plazmou

Ošetření krevní plazmou je vhodné pro klienty, kteří chtějí zpomalit proces stárnutí, a to prakticky v jakémkoliv věku. Nejlepších výsledků dosahujeme ve věkové kategorii do 40 let. Pro stimulaci kožních buněk lze omlazení PRP provést v oblasti obličeje, rukou i dekoltu. Pro lepší efekt se doporučuje aplikaci opakovat třikrát.


Jak se chovat po omlazení pleti vlastní krevní plazmou

Omlazení pleti pomocí vlastní plazmy se provádí ambulantně a nijak vás neomezuje v běžném životě. Všechny fáze ošetření s vámi dermatolog pečlivě probere a dá vám další tipy pro maximalizaci efektu ošetření.


Cena ošetření krevní plazmou se řídí aktuálním ceníkem.

Další služby

Klub Plus

Klub Plus

Klub Plus poskytuje maximální komfort při plánování zdravotní péče a celou řadu dalších benefitů. Součástí členství je efektivní plánování multioborové péče v rámci celé naší polikliniky.

Detail
Vitamínová terapie

Vitamínová terapie

Vitamínová terapie je moderní a vysoce efektivní způsob posílení imunitního systému organizmu. Vitamín C významně přispívá k léčbě celé řady onemocnění těla a působí také preventivně. Pomáhá i při vyčerpání, ...

Detail