UPOZORNĚNÍ! Ordinace psychiatrie MUDr. Ftáčnik je s platností od 1.3.2023 přesunuta na pracoviště Polikliniky IPP na adrese Legerova 389/56, 120 00, Praha 2.

Více

UPOZORNĚNÍ! Od 1.4.2023 bude dermatologická ambulance přestěhována do Centra dermatologie ve Štěpánské ulici, s výjimkou plasmy. Po příchodu se nejprve hlaste prosím na recepci.

Více

UPOZORNĚNÍ! Od 1.3.2023 ZMĚNA provozní doby recepce na pracovišti Legerova a Call centra! Po - Čt 7:00 - 16:30, Pá 7:00 - 16:00

Diabetologie Legerova

Poskytujeme komplexní léčbu všech typů diabetu – diabetes 1. a 2. typu, specifické typy diabetu, gestační diabetes, metabolický syndrom, prediabetické stavy.

Sdělení a objednání

Diabetes (neboli cukrovka) je chronické onemocnění charakteristické výskytem nadměrného množství cukru v krvi, jedná se o poruchu metabolismu cukrů. Cukrovka je civilizační onemocnění, které ohrožuje stále více z nás. K jeho vzniku přispívá nezdravý životní styl i genetické předpoklady, případně aktuální zdravotní stav (těhotenská cukrovka).

Diabetes lze velmi dobře léčit, nechte se proto preventivně včas vyšetřit. Přijímáme nové pacienty i bez doporučení praktického lékaře.

Způsob objednání

Pro objednání do diabetologické ambulance nás kontaktujte.

Ordinační doba

Ordinační hodiny pro:
Týden 27.3. - 2.4.23
Zobrazit:
Pondělí (27.03.)
Úterý (28.03.)
Středa (29.03.)
08:30 - 14:30
MUDr. Daniela Pexová
Čtvrtek (30.03.)
Pátek (Dnes)
08:30 - 11:30
MUDr. Daniela Pexová

Lékaři a specialisté

MUDr. Daniela Pexová

MUDr. Daniela Pexová

info@poliklinikaipp.cz Ordinační hodiny

Kontakt

Doplňující informace k ordinaci

Ordinace se nachází ve 3. patře budovy polikliniky.

Diabetologie Legerova

Jak k nám

 • Metro C I.P. Pavlova
 • tramvajová zastávka I.P. Pavlova
 • nejsou vyhrazena parkovací místa

Aktuality

Máme nový web!!

Máme nový web!!

Rádi bychom Vám představili náš nový oficiální web, díky kterému nyní naleznete vše mnohem přehledněji, než tomu bylo doposud.

Detail
Platnost vystaveného receptu

Platnost vystaveného receptu

Upozorňujeme, že platnost vystaveného receptu je 14 dnů. Za opakované vystavení neuplatněného receptu je účtován administrativní poplatek.

Detail

Foto ordinace

Služby a výkony

V naší ambulanci poskytujeme komplexní léčbu všech typů diabetu – diabetes 1. a 2. typu, specifické typy diabetu, gestační diabetes, metabolický syndrom, prediabetické stavy. Soustředíme se také na individuální poradenství týkající se dodržování zásad zdravého životního stylu, které hrají významnou roli při snižování rizika vniku onemocnění a v předcházení diabetických komplikací.

V rámci naší ambulance neprovádíme orální glukózový toleranční test (oGTT). Vyšetření na gestační diabetes (těhotenskou cukrovku) zajišťuje ošetřující gynekolog. Při pozitivním výsledku screeningového vyšetření na gestační diabetes přijímáme pacientky do diabetologické péče v naší ambulanci.

Rádi bychom vás upozornili, že nepřijímáme pacienty s inzulinovou pumpou.

Služby a administrativní úkony, které nejsou hrazeny z prostředků veřejného zdravotního pojištění, jsou zpoplatněny a jejich cena se řídí aktuálním ceníkem.


Placené služby na žádost pacienta

Klub Plus

Klub Plus

Klub Plus poskytuje maximální komfort při plánování zdravotní péče a celou řadu dalších benefitů. Součástí členství je efektivní plánování multioborové péče v rámci celé naší polikliniky.

Detail
Vitamínová terapie

Vitamínová terapie

Vitamínová terapie je moderní a vysoce efektivní způsob posílení imunitního systému organizmu. Vitamín C významně přispívá k léčbě celé řady onemocnění těla a působí také preventivně. Pomáhá i při vyčerpání, ...

Detail
Omlazení pleti vlastní krevní plasmou

Omlazení pleti vlastní krevní plasmou

Revoluční metoda omlazení pleti vlastní krevní plazmou dokáže navrátit pleti mladší vzhled, zbavit únavy a další negativních projevů spojených s jejím stárnutím.

Detail

Praktický lékař, kterého si zamilujete

Využijte prémiových služeb u Skutečného lékaře. Nabízíme vám nadstandardní programy Skutečná péče Basic a Skutečná péče Prémium, které vám poskytnou celou řadu výhod a slev na placené úkony.

Výhody prémiové péče

Benefity a výhody

 • Multioborová péče v rámci jedné polikliniky
 • Objednání na přesně stanovený termín
 • Odborná konzultace s lékařem (telefonicky / emailem)
 • Ambulantní vyšetření
 • 1x ročně ZDARMA Předoperační vyšteření na zákroky nehrazené ze ZP
 • Nadstandardní pracoviště v centru Prahy
 • Pravidelné notifikace všech preventivních a doporučených vyšetření
 • 1x ročně nárok na komplexní vyšetření internistou
 • Celková organizace a plánování zdravotní péče
 • Sleva na ošetření a úkony nehrazené ze zdravotního pojištění.
 • Pracovnělékařské služby 1x ročně ZDARMA.
 • Sleva na očkování.