UPOZORNĚNÍ! Ordinace psychiatrie MUDr. Ftáčnik je s platností od 1.3.2023 přesunuta na pracoviště Polikliniky IPP na adrese Legerova 389/56, 120 00, Praha 2.

Více

UPOZORNĚNÍ! Od 1.4.2023 bude dermatologická ambulance přestěhována do Centra dermatologie ve Štěpánské ulici, s výjimkou plasmy. Po příchodu se nejprve hlaste prosím na recepci.

Více

UPOZORNĚNÍ! Od 1.3.2023 ZMĚNA provozní doby recepce na pracovišti Legerova a Call centra! Po - Čt 7:00 - 16:30, Pá 7:00 - 16:00

Rehabilitační lékař Myslíkova

Náš tým je tvořen rehabilitačními lékaři a vysokoškolsky vzdělanými fyzioterapeuty, kteří poskytují vysoce kvalifikovanou péči v souladu s nejmodernějšími léčebnými postupy.

Sdělení a objednání

Léčebná rehabilitace slouží k obnovení maximální funkčnosti pohybového aparátu. V našem Centru pohybové rehabilitace poskytujeme komplexní péči v oblasti fyzioterapie a fyzikální, balneologické a léčebné rehabilitace.  

Způsob objednání

Pro objednání nás kontaktujte.

Ordinační doba

Ordinační hodiny pro:
Týden 27.3. - 2.4.23
Zobrazit:
Pondělí (27.03.)
08:30 - 15:30
MUDr. Ksenia Tkachenko
Úterý (28.03.)
08:30 - 15:30
MUDr. Ksenia Tkachenko
1. a 3. úterý v měsíci (08:30-15:30)
Středa (29.03.)
07:00 - 11:00
MUDr. Jan Vacek, Ph.D.
Čtvrtek (30.03.)
Pátek (Dnes)

Lékaři a specialisté

MUDr. Jan Vacek, Ph.D.

MUDr. Jan Vacek, Ph.D.

MUDr. Ksenia Tkachenko

MUDr. Ksenia Tkachenko

Kontakt

Doplňující informace k ordinaci

Prosíme pacienty, aby se po příchodu nejprve hlásili na recepci v přízemí budovy. Vchod do recepce je z ulice Myslíkova pod informační tabulí „Centrum pohybové rehabilitace“.

Rehabilitační lékař Myslíkova

Jak k nám

 • Metro B Karlovo náměstí
 • tramvajová zastávka Karlovo náměstí, Novoměstská radnice, Myslíkova
 • nejsou vyhrazena parkovací místa

Aktuality

Máme nový web!!

Máme nový web!!

Rádi bychom Vám představili náš nový oficiální web, díky kterému nyní naleznete vše mnohem přehledněji, než tomu bylo doposud.

Detail
Platnost vystaveného receptu

Platnost vystaveného receptu

Upozorňujeme, že platnost vystaveného receptu je 14 dnů. Za opakované vystavení neuplatněného receptu je účtován administrativní poplatek.

Detail

Foto ordinace

Služby a výkony

Náš tým je tvořen rehabilitačními lékaři a vysokoškolsky vzdělanými fyzioterapeuty, kteří poskytují vysoce kvalifikovanou péči v souladu s nejmodernějšími léčebnými postupy.

Fyzioterapii je možné absolvovat na základě rozpisu odborným lékařem nebo po vyšetření rehabilitačním lékařem. Před zahájením terapie provede rehabilitační lékař komplexní odborné vyšetření pohybového aparátu, stanoví diagnózu a sestaví léčebný plán terapie.

V rámci plnění individuálního léčebného plánu optimálně kombinujeme základní i speciální terapeutické postupy pohybové terapie, manuální techniky a prostředky fyzikální terapie, to vše za účelem odstranění obtíží či bolestí, optimalizace funkce a urychlení rekonvalescence, zvýšení kvality života a celkové tělesné zdatnosti. Důraz klademe na instruktáž a poradenství o autoterapii, na ergonomii pracovního prostředí a celkový denní pohybový režim pacienta.

Nabízíme různé druhy nadstandardní péče jako kinesiotaping, lymfodrenáž, akupunkturu nebo sestavení tréninkového plánu. V rámci nadstandardní péče nabízíme také individuálně vedená zdravotní cvičení na posílení hlubokého stabilizačního systému s prvky jógy.


Služby a administrativní úkony, které nejsou hrazeny z prostředků veřejného zdravotního pojištění, jsou zpoplatněny a jejich cena se řídí aktuálním ceníkem.


  Placené služby na žádost pacienta

  Klub Plus

  Klub Plus

  Klub Plus poskytuje maximální komfort při plánování zdravotní péče a celou řadu dalších benefitů. Součástí členství je efektivní plánování multioborové péče v rámci celé naší polikliniky.

  Detail
  Vitamínová terapie

  Vitamínová terapie

  Vitamínová terapie je moderní a vysoce efektivní způsob posílení imunitního systému organizmu. Vitamín C významně přispívá k léčbě celé řady onemocnění těla a působí také preventivně. Pomáhá i při vyčerpání, ...

  Detail
  Omlazení pleti vlastní krevní plasmou

  Omlazení pleti vlastní krevní plasmou

  Revoluční metoda omlazení pleti vlastní krevní plazmou dokáže navrátit pleti mladší vzhled, zbavit únavy a další negativních projevů spojených s jejím stárnutím.

  Detail

  Praktický lékař, kterého si zamilujete

  Využijte prémiových služeb u Skutečného lékaře. Nabízíme vám nadstandardní programy Skutečná péče Basic a Skutečná péče Prémium, které vám poskytnou celou řadu výhod a slev na placené úkony.

  Výhody prémiové péče

  Benefity a výhody

  • Multioborová péče v rámci jedné polikliniky
  • Objednání na přesně stanovený termín
  • Odborná konzultace s lékařem (telefonicky / emailem)
  • Ambulantní vyšetření
  • 1x ročně ZDARMA Předoperační vyšteření na zákroky nehrazené ze ZP
  • Nadstandardní pracoviště v centru Prahy
  • Pravidelné notifikace všech preventivních a doporučených vyšetření
  • 1x ročně nárok na komplexní vyšetření internistou
  • Celková organizace a plánování zdravotní péče
  • Sleva na ošetření a úkony nehrazené ze zdravotního pojištění.
  • Pracovnělékařské služby 1x ročně ZDARMA.
  • Sleva na očkování.